Home / Mobilya / Özel Tasarım Mobilya Modelleri

Özel Tasarım Mobilya Modelleri

MDN Mobilya Tasarım ve İmalat
Mobilya seçmek gibi, üretmek de büyük bir birikim, tutku ve zevk gerektirir. Biz MDN Mobilya olarak, hayata değer katacak ürünleri tasarlamayı ve üretmeyi kendimize meslek olarak seçtik.
Özel tasarım mobilya modelleri size özel üretimi yapılmış olan modellerden oluşmaktadır. Seri üretim olmayan yalnızca belirli bir sayıda üretilen bu modeller sayesinde kendinizi çok daha özel ve mutlu hissedebilirsiniz fakat bir de sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenecek olan modeller bulunmaktadır. Bu modeller de sizin hayal gücünüzle ve istekleriniz ile oluşturulacağı için tamamen size özel tasarımlar olacaktır.

Özel tasarım mobilya modelleri için kullanılmış olan kumaşlar özenle seçilmektedir. Özel bir tasarım sonucunda ortaya çıkan bu mobilyalara kullanışlı olmayan kumaşlar eklendiği zaman hiçbir anlamı kalmaz. İz, leke ve kir tutmayan kumaşlar kullanılarak yapılmakta olan bu tasarımlar son derece özel olmakta ve size kendinizi son derece özel hissettirmektedir. Kumaşların yumuşak ve kullanışlı olması için gerekli olan her şey yapılmaktadır. Kullanılacak olan kumaşlar tasarımı yapılmakta olan mobilyalara göre değişiklik göstermektedir. Örneğin özel tasarım bir mutfak mobilyası istiyorsanız normal bir kumaş yerine deri kumaşlar kullanılması çok daha uygun olacaktır.

Hem tasarımı yapılmakta olan mobilyayı daha şık gösterecek hem de kullanış açısından çok da işlevsel olacaktır. Üretilmiş olan modellerin yanı sıra siz fikirlerinizi ve düşüncelerinizi beyan ederek bir tasarım oluşturulmasını ve bunun hayata geçirilmesini istiyorsanız o zaman hayal ettiğiniz detayları en ince ayrıntısına kadar desinatörler ve mimarlar ile paylaşmanız gerekecektir. Sizin yapmış olduğunuz bu paylaşımlardan yola çıkılarak sizin istediğiniz ürün en iyi şekilde tasarlanacaktır.

Özellikle özel tasarım mobilyalar sayesinde kendinizi evinizde çok daha mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Yalnızca sizin için tasarlandığını ve üretildiğini bildiğiniz, tasarlanma aşamasında sizin fikirlerinizin yoğun olarak kullanıldığını bildiğiniz mobilyaları günlük yaşantınızda kullanmak size, eseriniz ile gurur duyma imkânı verecektir. Bu da sizi son derece mutlu edecek olan bir ayrıntı olarak kendini göstermektedir. Siz de özel tasarım mobilya modelleri ve bu modellere ek olarak kendi yaratacağınız modelleri sunmak istiyorsanız bu çalışmayı sürdüreceğiniz kişiler ile ayrıntılı bir konuşma yapmalısınız ve bir an önce hayal ettiklerinizi gerçekleştirmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir